Угода користувача

Ваше заповнення вищерозміщеної форми на сайті http://edu.network.org.ua підпадає під дію справжніх умов надання послуг. Умови надання послуг включають в себе перелік даних, які ми отримуємо від Вас під час відвідування сайту та можливості використання введеної вами інформації, умови використання ресурсів сайту, опис політики конфіденційності сайту. Дані умови є юридичним договором між http://edu.network.org.ua та Вами. Умови надання послуг не відносяться до інших сайтів або ресурсів, на які може посилатися http://edu.network.org.ua, якщо не зазначене інше.

Ваша реєстрація на цьому сайті означає, що Ви ознайомилися, зрозуміли і погоджуєтесь дотримуватися даних умов надання послуг без заперечень та доповнень. Умови надання послуг можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Вашим обов'язком є періодичний перегляд даних умов. Відвідування та використання ресурсів сайту після внесення змін в дані умови означає вашу згоду з цими змінами без заперечень та доповнень до даних умов. Якщо ви не погоджуєтесь із даними умовами або внесеними до них змінами, ви зобов’язані негайно припинити використання ресурсів сайту, та відмовитись від подальшого його відвідування. Питання з приводу умов надання послуг можуть бути надіслані за адресою info@network.org.ua

 1. http://edu.network.org.ua залишає за собою право вносити зміни в умови надання послуг сайту і політику конфіденційності. http://edu.network.org.ua може періодично повідомляти користувачів сайту про роботу сервісу або зміни, що стосуються облікових записів користувачів.
 2. Інтелектуальна власність. http://edu.network.org.ua надає Вам невиключне, не підлягаюче передачі право використання ресурсів сайту тільки для Вашого особистого, некомерційного використання з урахуванням всіх діючих умов даної угоди і збереження авторських прав. Всі форми освітніх, літературних і наукових матеріалів, аудіо та відеоматеріали, тексти, фотографії, малюнки, знаки і логотипи («Контент»), програмне забезпечення, веб-розробки, аналітичні інструменти («Технологія»), які надаються сайтом, є власністю http://edu.network.org.ua або містяться на сайті з дозволу відповідного власника і захищені діючим законодавством України та міжнародним законодавством щодо захисту прав інтелектуальної власності. Всі права, які не надані Вам явно, залишаються за http://edu.network.org.ua. Ви не можете ліцензувати, розміщувати на інших ресурсах, продавати, перепродувати, передавати, поширювати або іншим чином використовувати сайт, надані послуги, контент і технології в комерційних цілях або надавати до них доступ третім особам; змінювати, редагувати, копіювати контент і технології сайту; поширювати і передавати похідні служби, контент, технології сайту. Дозвіл на доступ до сайту (аккаунт) не може використовуватися більш ніж однією людиною. http://edu.network.org.ua належать всі права на інтелектуальну власність, пов'язану із http://edu.network.org.ua та наданими на ньому послугами, контентом і технологіями. Дана угода не передає Вам прав власності на послуги сайту, контент і технології сайту. http://edu.network.org.ua залишає за собою право на власний розсуд змінювати, модифікувати, додавати або видаляти будь-яку частину сайту або послуг, наданих на сайті, частково або повністю в будь-який час. У разі якщо http://edu.network.org.ua вважає, що Ви не виконуєте всіх умов, застосовних до використання сайту, Ви погоджуєтеся, що http://edu.network.org.ua має право видалити Ваші дані з сайту.
 3. Обов'язки користувача, реєстраційні дані, політика конфіденційності. Реєструючись на сайті і користуючись сайтом, Ви приймаєте повну відповідальність за всі дії, що відбуваються під вашим профілем для доступу до сайту, збереження конфіденційності відповідного паролю і облікового запису, а також підтверджуєте Вашу приналежність до фахівців в області охорони здоров'я. Підтверджуючи реєстрацію, Ви гарантуєте, що Ваші дії під даним аккаунт не будуть так чи інакше порушувати закон. Ви також не будете користуватися сайтом для розміщення або передачі що порушує закон, що містить загрозу, фальшивої, дезорієнтуючої, образливої, дратівливою, пасквільної, наклепницької, вульгарної, непристойної, скандальної, що розпалює ворожнечу, порнографічної або ображаючої віру інформації. Ви в повній мірі несете відповідальність за надану Вам інформацію під час реєстрації на сайті та використання сервісів сайту. Ви погоджуєтесь надати точну, актуальну і повну інформацію про Вас, яка може бути запрошена при процесі реєстрації. http://edu.network.org.ua не несе відповідальності за будь-які збитки в разі невиконання Ваших обов'язків. http://edu.network.org.ua не несе відповідальності за втрату, знищення, видалення будь-яких даних користувача. Особисті дані, які Ви передаєте на сайт, будуть захищатися відповідно до чинного закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р. Інша інформація, що передається Вами (коментарі, запитання, пропозиції тощо) не вважаються конфіденційною і приватною інформацією. Іноді http://edu.network.org.ua може надавати посилання на інші ресурси, які можуть бути корисними для користувача. Використання сайту для реклами або пропозиції комерційних послуг заборонено.
 4. Посилання на сайти третіх осіб. http://edu.network.org.ua може містити посилання на сайти, які не належать http://edu.network.org.ua. http://edu.network.org.ua не контролює такі сайти і надає посилання на них виключно для зручності користувачів або для підтвердження актуальності і наукового відповідності інформації. http://edu.network.org.ua не несе відповідальності за доступ до таких сайтів, їх вміст; будь-які збитки отриманий внаслідок використання посилань на сайти третіх осіб. Ці сайти не залежать від http://edu.network.org.ua і можуть встановлювати власні умови надання послуг. Ви повинні ознайомитися з політикою цих сайтів до надання їм інформації.
 5. Відмова від гарантійних зобов'язань.

Контент і інформація, які знаходяться на сайті, надаються за принципами «як є» і «як доступно». Принцип «як є» означає, http://edu.network.org.ua відмовляється від будь-яких гарантій, явних або тих, що мають на увазі, включаючи гарантії придатності інформації для конкретних цілей, придатності, товарної придатності, патентної чистоти, непорушення права власності і прав на інтелектуальну власність. http://edu.network.org.ua не гарантує, що Ваше користування контентом не порушить прав третіх осіб, так само як і те, що контент буде точним, повним і актуальним. Принцип «як доступно» означає, що http://edu.network.org.ua зберігає за собою право без попередження змінювати форму надання послуг, зупиняти, припиняти надання послуг.

http://edu.network.org.ua відмовляється від гарантій того, що сайт буде відповідати Вашим вимогам, робота сайту буде безперервною, швидкою, надійною і без помилок.

Ви приймаєте на себе повну відповідальність за ризики, збитки та збитки, завдані Вашому комп'ютеру та інших наслідків, який є результатом завантаження інформації, програмного забезпечення та/або інших матеріалів з сайту. http://edu.network.org.ua не несе відповідальності за будь-які пошкодження Вашого комп'ютера, включаючи втрату даних, що є результатом завантаження матеріалів із сайту http://edu.network.org.ua , будь-який зі співробітників або осіб, що беруть участь у створенні, виробництві та наданні даного сайту, не несуть відповідальності за прямі, непрямі, випадкові, навмисні, непрямі або інші збитки будь-якого роду, що виникають у зв'язку з використанням даного сайту або контенту, як на підставі договору, так і правопорушень (включаючи недбалість), навіть при отриманні інформації про можливості настання таких збитків.

Технічні проблеми. Доступ до сайту і послуг, що надаються може бути обмежений або неможливий через технічні проблеми, пов'язані з використанням мережі Internet. http://edu.network.org.ua не несе відповідальності за такі затримки, помилки або інший збиток, нанесений такими проблемами.

Угода в цілому. Умови цієї угоди є повною угодою між http://edu.network.org.ua і Вами стосовно сайту і наданих на сайті послуг, і замінює собою всі попередні і поточні повідомлення і пропозиції, будь вони в електронній, усній або письмовій формі. Якщо будь-яка частина правил використання сайту буде визнана недійсною або нездійсненною у зв'язку з чинним законодавством, включаючи вищенаведені застереження щодо гарантій і обмеження відповідальності, тоді недійсне або не застосовне положення вважаються заміненими дійсним, дійсним положенням, найближче відповідним наміру початкового положення, при цьому інша частина умов використання залишається в силі. Друковані версії сайту і даних умов використання, а також будь-якого повідомлення в електронній формі, можуть бути прийняті в судовому та адміністративному провадженні.

Виняток відповідальності

 1. Цей сайт і весь розміщений на ньому контент призначений для лікарів і інших фахівців в області охорони здоров'я і не повинен використовуватися в якості основи для медичних рад, консультації, рекомендацій щодо вибору, призначенню та/або застосування лікарського засобу або виробів медичного призначення. Якщо Ви не є лікарем або іншим фахівцем у галузі охорони здоров'я, ми звертаємо увагу на те, що вся інформація, розміщена на сайті, не може замінити консультацію у лікаря і не може бути використана в якості самостійної постановки діагнозу та самолікування.
 2. Інформація, надана на сайті, призначена виключно для використання в якості навчального матеріалу. Фахівці в галузі охорони здоров'я, які використовують даний сайт, несуть повну відповідальність за належне використання наданої інформації. Інформація, представлена на сайті, не може служити заміною власної клінічної думки практикуючого фахівця, лікарського консиліуму в разі необхідності, консультації з фахівцем у відповідній галузі медицини.
 3. Сайт не надає послуг з медичного консультування.
 4. Інформація на сайті не може служити базою для прийняття рішень у персональних, правових, фінансових та інших питаннях.
 5. Контент на сайті може містити неточності та друкарські помилки не дає гарантій точності, повноти та/або актуальності інформації та не несе відповідальності за будь-які збитки спричинені внаслідок використання контенту та інформації на сайті.
 6. Будь-які ризики, пов’язані з використанням наданої інформації, її розумінням, інтерпретацією і трактуванням лежать на користувачі.
 7. Політика в сфері конфіденційності і персональних даних.

Якщо у Вас виникають будь-які питання щодо конфіденційності і персональних даних, будь ласка, зв'яжіться з Адміністрацією сайту за наступною електронною адресою:.info@network.org.ua

Збір та використання персональних даних.

При використанні Користувачем сервісів Сайту Адміністрацією здійснюється збір і обробка даних Користувача, а саме:

 • даних, що надаються Користувачем як при заповненні реєстраційних форм, так і в процесі користування сервісами;
 • файли сookie;
 • ip-адреси;
 • параметри і налаштування інтернет-браузерів.

Адміністрація збирає дані про статистику відвідування Сайту. Показання можуть містити інформацію про з’єднання, трафік, браузер Користувача, а також про дату, час, тривалості роботи в мережі Інтернет та знаходженні на Сайті.

Персональні дані зберігаються на термін не більш, ніж це необхідно в відповідності з метою їх обробки.

При використанні Користувачем сервісів, на сторінках Сайту можуть бути присутні коди інших інтернет- ресурсів і третіх осіб, в результаті чого такі інтернет- ресурси і треті особи отримують Ваші дані. Отже, ці інтернет-ресурси можуть отримувати і обробляти інформацію, про те, що Ви відвідали ці сторінки, а також іншу інформацію, яку передає браузер Користувача.

На деяких сторінках нашого сайту встановлені коди сервісів Google Analytics, рейтинг I.U. Ці сервіси можуть отримувати і обробляти інформацію виключно про те, що ви відвідали сторінку та іншу інформацію, яка передається вашим браузером.

Лог-файли - для того, щоб належним чином адмініструвати Сайт Адміністрація може ідентифікувати категорії Користувачів за такими параметрами, як домени і типи браузерів. Ці статистичні дані в їх сукупності передаються веб-фахівцям Адміністрації. Це здійснюється для того, щоб користування Сайтом було приємним для користувачів, а так само, щоб Сайт був ефективним інформаційним ресурсом.

Адміністрація використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Проте, не дивлячись на всі зусилля, ми не можемо гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза відома Адміністрації.

Системи зі збору статистики відвідувань сервісів, лічильники Google Analytics

На деяких сторінках нашого сайту встановлені коди сервісів Google Analytics. Ці сервіси можуть отримувати і обробляти інформацію виключно про те, що ви відвідали сторінку та іншу інформацію, яка передається вашим браузером.

Використання зазначених сервісів нам необхідно для оперативного аналізу відвідувань сайту, внутрішньої і зовнішньої оцінки відвідуваності сайту, глибини переглядів, активності користувачів. Дані, отримані від зазначених сервісів ми не зберігаємо і не обробляємо.

Правила використання технології маркерів звернень (Cookies) і лог-файлів / Свобода вибору.

Кукі ( «Сookie») - це невеликі текстові файли, в які браузер може записувати дані, отримані від сервера. Коли ви переходите на сторінку сайту, сервер може зчитувати інформацію, що міститься в «Сookie». Зокрема, «Cookies», можуть бути використані для зберігання інформації про реєстрацію на Сайті або певній області, щоб Користувачеві не потрібно було повторно вводити її при подальших відвідуваннях такого Сайту або його області, маркери звернень, які використовуються на Сайті, пов'язані з персональними даними користувача.

При цьому, технології "Cookies" дозволяють забезпечити безпеку при використанні Користувачем сервісів Сайту (наприклад, за допомогою функції підтвердження входу Адміністрація може заблокувати і запросити додаткову інформацію у Користувача, який намагається увійти в обліковий запис за допомогою Веб-браузера, який Користувач раніше не використовував).

Крім того, файли "Cookies" дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та угод використання Сайту Користувачами або пристроями. Файли "Cookies" допомагають оцінити Адміністрації кількість і частоту запитів, а також виявляти і блокувати тих користувачів або пристрої, які намагаються виконати пакетні завантаження інформації за допомогою нашого Веб-сайту.

У деяких випадках, для надання певних продуктів і послуг Адміністрація звертається до постачальників послуг, які можуть бути нашими партнерами. Останні, в свою чергу, також можуть використовувати "Cookies", щоб персоналізувати активність користувачів щодо відповідних додатків партнера; або якщо це стосується реклами, то "Cookies" може бути використано партнером для визначення факту показу реклами і реакції Користувача.

При цьому, ми не використовуємо файли "Cookies" для збору інформації про активність Користувача на інших Веб-сайтах з метою показу реклами. Однак ми можемо використовувати анонімні (знеособлені) або узагальнені дані для поліпшення якості реклами в цілому, а також з метою дослідження, розробки або тестування нових і діючих послуг (сервісів) Сайту.

В даний час використання "Cookies" є стандартною процедурою для більшості Сайтів. Однак, якщо Вам некомфортно використовувати "Cookies", більшість браузерів дозволяють Користувачам відмовитися від використання "Cookies". У такому випадку функція реєстрації буде для Вас недоступною, також деякі інші функції сайту можуть працювати з порушеннями. Після завершення візиту на Сайт Ви завжди можете видалити "Cookies" після установки, якщо забажаєте.

Взаємодія Адміністрації сайту із третіми особами відносно персональних даних

Адміністрація не здійснює передачу персональних даних третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства, на прохання суб'єкта персональних даних або в інших випадках, викладених в цьому розділі. Ми розуміємо, що особиста інформація є цінністю і невід'ємним змістом в тому числі, особистим немайновим правом будь-якої фізичної особи, тому вживаємо всіх можливих заходів для захисту особистої інформації користувачів, добровільно і усвідомлено переданої останніми Адміністрації сайту.

На сайті можуть міститися посилання на інші Сайти (виключно в інформаційних цілях), котрі в своїй діяльності можуть не використовувати та/або не дотримуватись Політики Адміністрації сайту у сфері конфіденційності персональних даних.

Конфіденційність активності суб’єкта персональних даних на Сайті

Відомості про активність (трафіку) на Сайті користувачів, які проходять через нашу мережу, Користувача захищені відповідно до законодавства. Тобто, Адміністрація сайту жодним чином або способом не порушує таємницю «активності» Користувача при використанні останніми сервісів Сайту, що регламентовано відповідними локальними актами.

Захист персональних даних

Адміністрація сайту використовує загальноприйняті стандарти технологічної та операційної захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Проте, не дивлячись на всі зусилля, ми не можемо гарантувати абсолютну захищеність від будь-яких загроз, що виникають поза відома Адміністрації сайту.

Проте, Адміністрація сайту забезпечує застосування всіх відповідних зобов'язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення або обробки такої інформації і даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.

Ми надаємо доступ до інформації і персональних даних лише вповноваженим працівникам, котрі дали згоду на забезпечення конфіденційності такої інформації згідно локальних актів.

Умови доступу до персональних даних

Порядок доступу до персональних даних третімх осіб визначається умовами згоди суб'єкта персональних даних, наданої власниками персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог законодавства.

Суб'єкт персональних даних має право на одержання будь-яких відомостей про себе у будь-якого суб'єкта відносин, пов'язаних із персональними даними, за умови надання інформації, встановлених законом.

Відстрочка доступу суб'єкта персональних даних до своїх персональних даних не допускається.

Відстрочка доступу до персональних даних третіх осіб допускається у разі, якщо необхідні дані не можуть бути надані протягом тридцяти календарних днів з дня надходження запиту. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у запиті, не може перевищувати сорока п'яти календарних днів. Повідомлення про відстрочку доводиться до відома третьої особи, яка подала запит, у письмовій формі з роз'ясненням порядку оскарження такого рішення.

Рішення про відстрочення або відмову в доступі до персональних даних може бути оскаржено в суді.

Якщо запит зроблено суб'єктом персональних даних за даними про себе, обов'язок доведення в суді законності відмови у доступі покладається на власника персональних даних, до якого подано запит.

Згідно законодавства України персональні дані можуть бути передані правоохоронним, судовим органам та іншим установам з метою захисту основ конституційного ладу, моральності, здоров'я, прав і законних інтересів інших осіб, забезпечення оборони країни і безпеки держави.

Права суб’єкта персональних даних

Адміністрація сайту нагадує Вам про Ваші права, як суб'єкта персональних даних, які врегульовані Законом України «Про захист персональних даних» № 2297-VI, а саме:

 • Знати про місцезнаходження персональних даних, що містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
 • Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
 • На доступ до своїх персональних даних;
 • Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
 • Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
 • Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних або до суду.

Звертаємо увагу: при переході по посиланню на інші Сайти дія Політики Адміністрації сайту в сфері конфіденційності і персональних даних на такі Сайти поширюватися не буде. У зв'язку з цим, Адміністрація сайту рекомендує переглядати політику в сфері конфіденційності і персональних даних кожного Сайту перед тим, як передавати будь-які персональні дані, за якими Вас можуть ідентифікувати.